קייטרינג לאירועים

דבר ראשון אל תבחרו בקייטרינג לאירועים רק כי הוא הכי זול. נכון שאירוע זה הוצאה יקרה, וכבר אתם לקחתם הצעות מחיר מכמה ספקים, לא רק מקייטרינג לאירועים, ונראה שעוד שנייה אתם תצטרכו לקחת משכנתא בשביל לממן את האירוע, אך קייטרינג זה לא המקום שבאמת כדאי לחסוך בו.

האוכל שנמצא באירוע הוא הוא אחד המרכיבים הכי משמעותיים שיש להצלחה שלו. אם הוא טעים לאורחים שלכם, אתם כבר עשיתם שלושת רבעי מהעבודה, מה שנשאר לכם זה רק התוספות. כאשר אתם לוקחים הצעות מחיר לקייטרינג, אם אחת היא נמוכה בצורה משמעותית יותר מהשאר, כדאי לכם לבדוק אותה לעומק. תגיעו אל אירוע בודד שלהם, תתרשמו מהאוכל ומהרמה של החומרים, מהמלצרים השונים והצורה של העבודה. אם הכל נראה לכם איכותי למרות המחיר המפתיע והזול כנראה נפלתם על מציאה, מהר לסגור. 

אל תחשבו שהכל כלול

מה שמוביל אותנו אל הסעיף הבא, הרבה מאוד פעמים עוד טרם השלב של הצעת המחיר המפורטת, אנחנו מרימים טלפונים ושואלים כמה חברות קייטרינג שונות, כמה עולה כל מנה. אבל כאן בדיוק נמצא הקאץ', לחשב אך רק את העלות של המנה של חברת קייטרינג אחת מול השנייה זה ממש לא מספיק, כי חברת הקייטרינג לאירועים האחת תכניס את העלות של המלצרים אל המחיר של המנה, והאחרת כלל לא. אחת תכלול במחיר גם את הבר של האלכוהול, ואחרת כלל לא מציעה את השירות הזה. כאשר אתם מבקשים את המחיר של המנה תשאלו מה היא כוללת ורק אז תשוו בין המחירים. 

מלצרים טובים

לפעמים המספר של המלצרים אשר מציע הקייטרינג לאירועים נשמע קצת גדול מדי. 30 מלצרים על 300 איש? נשמע באמת הרבה, אך מלצר בודד על 10 אנשים הוא יחס נורמלי. אם זה מייקר את המחיר של הקייטרינג ניתן להוריד למלצר אחד על 15 אנשים, אבל אנחנו לא ממליצים על יותר. ככה למלצרים יש גם את הזמן לשרת את כולם ואף אחד מהאורחים לא נשאר רעב בזמן שהשולחן אשר נמצא לידם כבר מזמן סיים לאכול. דרך אגב, גם בזמן הגשת הבופה אתם עדיין צריכים הרבה מלצרים שידאגו שהכל באמת רץ, שהמגשים מלאים ושעדיין יש מלצרים שמסתובבים בין השולחנות אם מישהו צריך משהו. 

קייטרינג בשרי

השירות של קייטרינג בשרי משתנה בהתאמה מלאה אל הסוג של הקייטרינג, הצורה של ההגשה והסוג של האוכל. השלב הראשון, אשר תקף לכל החברות קייטרינג, יעסוק בבחירה של התפריט והתאמה שלו אל האירוע. תוכלו לבחור מבין מספר תפריטים מוכנים של הקייטרינג או להרכיב ביחד איתם תפריט חדש לגמרי. לאחר מכן, העניינים מתפצלים בהתאמה אל הסוג של הקייטרינג. במקרה של קייטרינג בשרי על האש אשר בו האוכל נעשה במקום של האירוע, השירות יכלול את ההגעה של הצוות קייטרינג אל המתחם והקמה של העמדות, הכנה של הבשר בשטח, הגשה ולבסוף כמובן גם פירוק ופינוי. 

קייטרינג לשבת חתן

נכון שאירגון של חתונה זה דבר מסובך, אבל אל תשכחו שלאחר החתונה, מגיע גם האירוע החשוב שהוא השבת חתן. גם אותו, צריך לארגן. אירוע שבת חתן יכול להיות בבית כנסת אשר קרוב לבית, באולם או במלון והוא יכלול קידוש ועלייה לתורה יחד עם סעודה. או שלוש, תלוי איך אתם בעצמכם חוגגים. בגלל ששבת חתן היא אירוע של כמה עשרות מוזמנים, הרבה אנשים מעדיפים לא להתעסק עם האוכל ולבשל, והם מעדיפים להזמין אוכל מוכן מחברת קייטרינג לשבת חתן, אשר אותו הם יוכלו להגיש במהלך השבת יחד עם כל סעודה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*